Європа у валізі

Восьмий рік поспіль Фонд Конрада Аденауера, Інститут Євро-Атлантичного співробітництва, Європейська Академія Берліна та польський Фонд Роберта Шумана реалізують міжнародний німецько-польсько-український проект «Європа у валізі», спрямований на пожвавлення дискусії щодо Європи у великих та малих містах і селищах України стосовно трансформаційних процесів у Європі, європейських цінностей, української європерспективи та інформування української молоді про наявні освітні та культурні програми в Європі. 
Цього року дві групи, кожна з яких складається з 6 молодих експертів з Німеччини, Польщі та України, відвідають Північні та Північно-Східні регіони України, де проведуть зустрічі зі школярами та студентами, активістами громадських та партійних організацій, молодими підприємцями та представниками ЗМІ. Одна з таких груп відвідає Полтавщину (міста Полтаву та Кременчук) Харківщину (міста Харків, Лозову та Ізюм), зокрема, 29 вересня ц. р. відвідає м. Полтава. 
До складу німецько-польсько-української команди увійшли: Андреас Кайзер (Єнський університету ім. Фрідріха Шиллера, м. Єна, ФРН) Юлія Айхгофер (Представництво Фонду Конрада Аденауера, м. Київ, Україна), Мачей Занєвіч (журналіст порталу Eastbook.eu, студент Варшавського університету, м. Варшава, Польща), Руслан Кермач (аспірант Докторської PhD Школи в Києво-Могилянській академії, політичний аналітик Фонду «Демократичні ініціативи», м. Київ, Україна), Йоанна Крупадзьоров (радник з питань інтеграції для іноземців, Управлінні правової допомоги біженцям і мігрантам в Міжнародній гельсінській федерації з прав людини, м. Варшава, Польща), Поліна Суліма (Єнський університет ім. Фрідріха Шиллера, м. Єна, ФРН) та Антон Писаренко (Інститут Євро-Атлантичного співробітництва, м. Київ, Україна).

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Афиша
Показать
Теги
Показать