Profi day

Молодь належить до тієї вразливої групи населення, яка найбільш страждає від воєнних дій на сході України і є найбільш мобільною групою серед внутрішньо переміщених осіб. Це в першу чергу стосується студентства та безробітної молоді. 

Вирішення проблеми працевлаштування є важливим і для безробітної молодої людини і для молодих осіб, які вимушено переїхали. 90% внутрішньо переміщених осіб називають основною проблемою, з якою вони стикнулися - це працевлаштування.

Неможливість працевлаштуватися та повною мірою реалізувати свій трудовий потенціал у державі, зумовлює зростання в молодіжному середовищі еміграційних настроїв, які, в основному, стимулюються бажанням тимчасового працевлаштування за кордоном. 

Подолання проблеми зайнятості молоді неможливе без розроблення та втілення відповідного механізму реалізації політики зайнятості молоді, який повинен враховувати прогресивний закордонний досвід.

Актуальним сьогодні залишається покращення можливостей діяльності обласних молодіжних центрів праці. Обласні молодіжні центри праці сьогодні єдині структури, які реалізують державну політику зайнятості молоді.

Другие события сейчас

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Афиша
Показать
Теги
Показать