Виставка-продаж блокнотів ручної работи

Дорогі друзі та поціновувачі нашої творчої роботи, з сьогоднішнього дня 31.08.15 по 13.09.15 у м. Полтава проводиться виставка-продаж блокнотів ручної работи майстерні White Line by Yanka Pokhylko у стінах нашого незмінного партнера "Львіській кав*ярні" за адресою вул. Жовтнева, 32.

Надхненні літом, сонцем, морем, канікулами та відпустками ми розробили спеціальну "Морську колекцію" блокнотів. 10 абсолютно нових різних варіантів. Матеріали, кольорова гамма та декор нагадують море. Синій, срібній, пісочний, золотий - кольори сонця, піщаного пляжу та моря грітимуть серце упродовж робочих буднів довгої холодної зими. У внутрішньій блок ми помістили цікаві зображення на морську тематику та надихаючі цитати про море. Функціональна частина: календар, важливі дати, для нотаток.....іт.д усі листочки проліновані, або у клітинку.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Афиша
Показать
Теги
Показать