Виставка об'ємної вишивки Людмили Коламицевої

Вишиті у різних техніках картини презентувала у Галереї мистецтв майстриня Людмила Коламицева. 43 авторські роботи прикрасили першу персональну експозицію мисткині. Секретами об'ємної вишивки Людмила Коламицева поділилася і з нашими журналістами.

Сьогодні у Людмили Коламицевої – відповідальний день. Відкривається її перша персональна виставка. До цього роботи пані Людмили брали участь у збірних експозиціях полтавських майстрів. У Галереї мистецтв вона презентує картини в техніці об'ємної вишивки. Малюнок по тканині, вишивка стрічкою, аплікація з тканини або стрічок – це все під силу майстрині. Сюжети картин здебільшого – авторські.

/Людмила Коламицева, авторка виставки
Буває, щось побачу в Інтернеті, але ніколи не повторюю, завжди хочеться зробити щось своє. Буває так: колись ідею якусь і візьму, можу з книжки, з листівчоки взяти, або просто піду на дачу, нарву квітів, поставлю перед собою, і я їх вишиваю/

У своїх роботах Людмила Коламицева використовує атласні, шовкові, гобеленові стрічки. Від цього кожна картина набуває свого особливого звучання та настрою. Вишивка, говорить мисткиня, завжди налаштовує її на позитивний лад.

/Людмила Коламицева, авторка виставки
Встаю вночі – вишиваю. Є хвилинка вільна – вишиваю. Щось не ладиться, поганий настрій – вишиваю, і так в мене все йде/

Має пані Людмила і ще одне захоплення. На виставці окремий куточок експозиції займають її вироби із бісеру. Дерева, квіточки – за цими зразками образотворчого мистецтва стоїть нелегка творча праця.

/Наталія Дмитренко, сестра Л.Коламицевої
Я як глядач інколи, може, зауваження яке зроблю з тієї точки зору, як я це бачу. Роботи мені її дуже подобаються, і те, що вона їх робить з душею, для задоволення, і тому з задоволенням їх дивитися/

На сьогоднішній день Людмила Коламицева представляє свої роботи не тільки у Полтаві. П'ять її картин мандрують світом. Невдовзі їх побачать у Чехії, Польщі та Німеччині.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Афиша
Показать
Теги
Показать