Ланцюг Єдності

Полтава і область! Кременчук, Комсомольськ, Лубни, Миргород, містечка і села! ДО нас передали Прапор Єдності, що мандрує Україною! На ньому ставлять свої підписи волонтери і благодійники в кожному регіоні.

Отож 23 червня, о 17.00, в Корпусному парку відбудеться епічна зустріч знайомих і зовсім ще не знайомих між собою волонтерів, благодійників, медійщиків, всіх, хто допомагає вистояти і перемогти нашій Армі, нашим рідним хлопцям і дівчатам на передовій. Насправді хочеться запросити на цю подію майже всіх мешканців Полтави і області! Бо всі ви, хто пожертвами, хто особистим часом так чи інакше допомагаєте військовим, всі ви і є справжніми волонтерами і тилом!

Наші дорогі водіі, що мотаються на фронт, дівчатка з госпіталю, майстрині, художники, голови фондів, керівник ОДА,директори і пенсіонери, всі, хто збирають, перевозять, малюють, готують, лікують, ремонтують, плетуть і шиють, навчають і фінансують -ми чекаємо кожного! Нехай Ваш підпис теж буде на Прапорі.

МИ маємо на меті створити ЖИВИЙ ЛАНЦЮГ, щоб висловити свою підтримку українським солдатам і показати, що для нас вони справжні герої і у них є надійний тил!

Якщо ви волонтер або активно допомагаєте армії через грошові пожертви чи долучаєтесь до збору речей або просто хочете висловити підтримку нашим захисникам - приєднуйтеся до нас!

Живий Волонтерський Ланцюг - це не політична акція і не має відношення до жодного політичного піару. Це ініціатива самих волонтерів!

Прапор до нас привезла найкрутіший "дикий" волонтер Полтави,відчайдушна, невтомна, самовіддана Вікторія Мирошниченко. Вона і є головним координатором події. Будемо вдячні всім, якщо долучитесь своїми ідеями, талантами та вміннями, щоб на годинку створити справжнє свято для волонтерів!

Переможемо разом!Слава Україні!

Другие события сейчас

семинар-тренинг
21 июня, 18:30
Молодіжний бізнес клуб ул. Куйбышева, 12, Полтава, 36000
Показ коллекций одежды

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Афиша
Показать
Теги
Показать