WATERLAND

Авторський мистецький проект фотографа Вадима Докторова WATERLAND – колекція, що уявляє собою серію трюкових фоторобіт, на яких знята вода в її фантастичних, але природних формах, і створені казкові сюжети. На підготовку до створення проекту пішло близько 5 років. Технічна реалізація зайняла близько двох місяців безперервної роботи. Обличчям проекту, а також дизайнером авангардних образів для нього, стала українська модель з рейтингу Топ-10 кращих моделей України, лауреатка міжнародних конкурсів з дизайну, полтавчанка Валерія Собакар. Подібний проект в Україні експонується вперше. Наразі відбувається експозиція проекту в Європейських країнах, планується експонування в США, Китаї, Японії.

Унікальність проекту WATERLAND:

  • Усі деталі з води створені фотографічним шляхом. Жодна деталь не була намальована.

  • Усі форми з води генерувалися різними прийомами для створення конкретних образів.

  • Одяг та антураж створювалися дизайнером спеціально для зйомок.

  • Фото-колекція передає сучасні тренди і тенденції світу мистецтва і не має аналогів.

  • Комбінація прийомів та образів у проекті WATERLAND створює новий виток в світі фотографії.

Команда Проекту WATERLAND:

Автор ідеї, фотозйомка, трюкова зйомка, postproduction: Вадим Докторов

Модель, дизайнер, візаж: Валерія Собакар

Перукар, стиліст по зачісках: Юлія Сіренко

Асистенти фотографа: Роман Ніконець, Вен Саранін

Про автора:

Вадим Докторов – автор серії соціальних фото і відео-проектів для багатьох Євразійських і міжнародних організацій, у тому числі Greenpeace. Багаторазовий призер міжнародних фотоконкурсів, Член НСФХУ, старший викладач Київської Школи Фотографії, єдиний в Україні фахівець з підготовки військових фотографів і автор однойменного курсу, тестер графічних планшетів Wacom, фотограф К2 Promotions, почесний член журі міжнародних конкурсів «Золота камера», «Чорно-білий настрій», конкурсів для енциклопедії Wikipedia тощо.

 

Розклад роботи галереї: вт. – нд. 11:00-18:00 (понеділок вихідний), вхід вільний

Контакти галереї+38 067 50 10 600

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Афиша
Показать
Теги
Показать