Vivienne Mort

Презентація нової платівки київського інді-гурту Vivienne Mort, однієї з найбільш цікавих, нешаблонних та оригінальних формацій сучасної української сцени.


З прес-релізу до альбому «Готика»:

«Вам не здається, що ми наповнюємо день різними справами і доки виконуємо їх, втрачаємо щось єдине найважливіше? Ми задоволені або засмучені тим, наскільки вдало виконали справи, а в цей час найголовніше чекає, не розкрито. Дня дуже мало, щовечора настає сон.
Готика – це темна ніч, пригнічені бажання, приклад бездарно прожитого життя, пробіганого, витраченого у спробах «tokeepupwithJohns», підлаштованого під соціальні показники часу.
Які наші справжні бажання? Чому ми так хочемо? Хто так хоче?
Виходь з готики. Все, що є навколо – це декорації, щоб ти жив. Один єдиний ти.»

Відгуки та уривки рецензій на Готику:

«Сприймати буквально назву диску, так само як і жанрову приставку indie, не варто, адже музиканти належать до тієї кагорти виконавців, які дійсно вміють дивувати, при чому повсякчас роблять це виключно приємно.»

«Глядачі мали змогу поринути у двогодинну готичну реальність відображену у тематичних відео-проекціях. У надривно-філософську атмосферу ритмів інді-музики та народних пісень. Третій альбом Vivienne Mort по-готичному грандіозний, динамічний і не залишає байдужим. Повна гармонія настрою і музики.»

“Вместе с Vivienne Mort сидишь в зале, а чувствуешь себя летящей над ковром деревьев птицей… Возвращаешься к истокам… И к горлу у самой подступает свободный птичий крик.”

«При тьмяному освітленні вона схожа на примару. А ударник, клавішник і гітарист в білих масках тільки доповнюють загальне враження.»

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Афиша
Показать
Теги
Показать
Объявления
Разместить объявление в этом блоке Добавить