В Полтаві проведуть кіноніч, присвячену нашим героям у зоні АТО

В Полтаві проведуть кіноніч, присвячену нашим героям у зоні АТО

16 серпня о 20:00 біля Успенського собору (що поблизу Білої Альтанки) пройде кіноніч «300 км на Схід», присвячена АТО.

Організаторами даного заходу є громадський рух «ЗЛАМ стереотипів» і Полтавський батальйон небайдужих. Ініціатором є Олександр Коба, який у травні пішов добровольцем на Схід, бачив жахіття війни своїми очима і був там поранений.

Короткометражки, які показуватимуть в цей вечір, безпосередньо стосуватимуться теми АТО і військових на Сході України.

– Основна мета заходу – донести до людей, що відпочивають цього літа і насолоджуються мирним небом у Полтаві, що за якісь 300 кілометрів, їх однолітки під мінометними обстрілами, втрачаючи своїх друзів і ризикуючи життям, виборюють цей самий мир. Що за якісь 300 кілометрів їхні брати захищають спокій Полтави. Що сьогодні ми маємо спрямувати усі свої сили для забезпечення допомоги фронту, – говорить Олександр Коба.

Організатори просять взяти із собою каремати та добровільний внесок у фонд Полтавського батальйону небайдужих. Усі кошти підуть на закупівлю приборів нічного бачення та кевларових шоломів.


 

Зустріч в соцмережі: https://vk.com/night_about_ato 

 

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Афиша
Показать
Теги
Показать