Тернопіль і Полтаву об’єднає поезія

У четвер Тернопіль і Полтаву об’єднає поезія

26 червня о 18:00 у «Львівській кав’ярні» (вул. Жовтнева, 32) відбудеться літературний вечір Іванни Кобєлєвої, чарівної поетеси з Тернополя, яка презентуватиме свою збірку «Не плач, Марі».

Про себе Іванна каже: «Люблю волинські ліси, шовковицю із доріг понад Дніпром, старі історії і мандрівки на своєму блакитному ровері». Вона чудово грає на гітарі, а її вірші визнані достойними на всеукраїнському рівні. Поетична збірка дівчини під назвою «Не плач, Марі» це зібрання віршів останніх восьми років. Їх Іванна писала протягом навчання в університеті і після його закінчення.

Окрім Іванни вірші читатимуть полтавські митці, учасники незалежного мистецького об’єднання «Magnum Opus»: Анна Єгорова, Дмитро Козуленко та Роман Повзик.

Що може бути краще, ніж теплий червневий вечір за чашкою ароматної кави під акомпанемент гітари, віршів мандрівної поетеси та улюблених полтавських митців?

 

 

 

 

Зустріч у соцмережі: https://vk.com/ivkob.

В разі будь-яких запитань: (095) 460-89-69Андрій.

Катя Кролевська

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Афиша
Показать
Теги
Показать