Полтавська екомолодь розпочинає сезон літніх суботників

7-ого червня о 10:00 «Чиста Полтава» запрошує всіх бажаючих на перший літній суботник до парку Перемоги.

Відпочивши після «Кадетаріуму 2.0» і запланувавши кілька нових заходів, «чистуни» повертаються до основної функції руху – організації прибирань нашого міста.

Територія, котру екорадикальна молодь збиралася прибирати – лісок за ставком поблизу Співочого поля імені Марусі Чурай. Це місце доволі обширне і є одним з найулюбленіших у полтавців, котрі люблять вийти на природу. Як наслідок – купи пластику, залишків від багаття, поліетиленових пакетів тощо.

Тому якщо Ви вболіваєте за своє місто і хочете допомогти не словами, а ділом – приходьте! «Чиста Полтава» рада кожному полтавцю, котрому (чи котрій) не байдуже середовище, в якому він проживає.

Із собою варто взяти міцні (наголошуємо на цьому слові) пакети для сміття і рукавиці. При дефіциті своїх рукавиць, «Чиста Полтава» надасть ті, що в нас лишилися з минулих прибирань. Також варто взяти із собою гарний настрій і бутерброди (адже після прибирання за доброю звичкою буде маленький пікнічок і знайомство).

Що? Перший літній суботник.

Де? Лісок за ставками біля Співочого поля Марусі Чурай, парк Перемоги (збираємося біля «Villa Крокодила»).

Коли? 7-ого червня о 10-ій годині.

P.S. До речі, сьогодні, 5-ого червня – Всесвітній день захисту навколишнього середовища, з чим ми Вас і вітаємо.

Роман Повзик

Другие события сейчас

Фестиваль
28 июня - 1 июля, 10:00
с. Петрівка (Полтавська область). Координати для gps: 49.6874, 34.5874
Студентський табір
28 июня - 1 июля, 10:00
пікнік
7 июля, 15:00
Полтава, вул.Південна, озеро Жемчужне

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Афиша
Показать
Теги
Показать
Объявления
Разместить объявление в этом блоке Добавить