Пригоди ковбоя Джо, або у пошуках Золотої підкови

 Полтавський міський Будинок культури запрошує дітей, що відпочивають в пришкільних таборах відвідати кантрі-квест «Пригоди ковбоя Джо, або у пошуках Золотої підкови» (парк біля стадіону  «Ворскла»).
Полюбляєте фільми про ковбоїв? Хочете побувати на їхньому місці? Кантрі-квест «Пригоди ковбоя Джо, або у пошуках Золотої підкови» допоможе малечі відчути справжній смак пригод Дикого Заходу. Разом з індіанцем Орлине Око, хитрим шерифом Ентоні, хазяйновитою тітонькою Поллі та непосидючою зеброю Габріелою запрошуємо вас відправитись у цікаву подорож на ранчо, в гості до веселого ковбоя Джо. Незвичайні ігри та конкурси, веселі завдання та запальні пісні,- все це у запропонованому квесті.

Всі учасники програми розподіляються на команди, кожна з яких за вірно виконане завдання отримує золоті монети. Коли команди зберуть якомога більше монет і зможуть повернути Золоту підкову – отримають винагороду- морозиво!

Чекаємо на Вас о 10.00 та 11.00

Контактні телефони  56-37-76, 0661655880 – адміністратор Євгенія

Другие события сейчас

Спектакль для детей и взрослых
тренинговій мастер-класс
4 апреля, 19:00

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать