Зупинимо відлік разом

Кожну третю неділю травня у всьому світі громадські організації, державні установи, люди, яких проблема ВІЛ/СНІДу торкнулася безпосередньо – проводять масові заходи до Дня вшанування пам'яті людей, які померли від СНІДу. Головна мета цих заходів – привернути увагу громадськості до проблеми ВІЛ/СНІДу, змінити ставлення суспільства до людей, які живуть з ВІЛ/СНІД, висловити підтримку цим людям та вшанувати пам'ять померлих від СНІДу. В цей день мільйони людей по всьому світу збираються та згадують тих, кого вже немає поруч, тих кого вони любили, але не змогли уберегти.

18 травня 2014 р. у Полтаві відбудеться щорічна акція «Зупинимо відлік разом», організаторами якої виступили управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому та благодійна організація «Світло надії».

Акція розпочнеться о 16.00 в Корпусному парку, де всі бажаючі матимуть змогу:

§пройти безкоштовне анонімне експрес-тестування на ВІЛ;

§взяти участь в благодійному аукціоні по збору коштів на потреби ВІЛ-позитивних дітей денного центру перебування «Ти найкращий»;

§долучитись до оформлення стіни побажань.

О 20.00 на Каштановій алеї відбудеться відкриття символічної червоної стрічки та запалення свічок пам'яті.

Сьогодні СНІД – це проблема кожного. Ситуація з розвитком епідемії є складною і потребує постійного та комплексного об'єднання зусиль медиків, соціальних працівників, молодіжних громадських організацій та посадовців різних рівнів. Головною метою акції – її наскрізною ідеєю – є бажання привернути увагу громади до проблеми ВІЛ/СНІДу в м. Полтава, змінити ставлення оточуючих до питань профілактики, а головне – виховати толерантне ставлення до ВІЛ-позитивних людей, вшанувати пам'ять померлих від СНІДу та закликати молодь до здорового способу життя.

Другие события сейчас

Фестиваль
28 июня - 1 июля, 10:00
с. Петрівка (Полтавська область). Координати для gps: 49.6874, 34.5874
Студентський табір
28 июня - 1 июля, 10:00
пікнік
7 июля, 15:00
Полтава, вул.Південна, озеро Жемчужне

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Афиша
Показать
Теги
Показать