Spring combo party hard

Ну накінець-то дочекались, комбінований концерт цієї весни. Приходьте та відривайтесь на повну. Для вас виступають:

1. Привокзальний Підвал - Львів.

Перший склад гурту зібрався 27 липня 2008-го року. Оскільки таких команд ніколи не було і не буде, наше завдання - подарувати людям море драйву та позитиву. На початках справи в нас йшли дуже складно і неорганізовано, але це було в минулому. Зараз ми приділяємо більше уваги текстам і музиці. Якщо ви почули нецензурну лексику в пісні, це не через брак слів: все для того, щоб якнайяскравіше передати вам весь спектр наших диких емоцій. Ми хочемо сказати величезне спасибі Всім, хто нас любить, адже без Вас ми ніхто! З величезною повагою гурт Привокзальний Підвал!

2. I Captured A Terrorist - Полтава.

3. Secret Sound - Полтава

4. Лоскіт - Львів

Гурт Лоскіт Засновано наприкінці 2010 року в маленькому містечку Стбник,що на Львівщині. Учасникам гурту тоді було всього лиш по 14 років. Але офіційною датою створення гурту є березень 2012 р., коли "Лоскіт" (тоді ще "Saturday") відіграли свій дебютний концерт. У нас було велике бажання, ми докладали вагомих зусиль для розвитку гурту, проте не все вдавалось.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Афиша
Показать
Теги
Показать