Кінно-спортивне свято+страуси

Спеціальна пропозиція - 3 в 1: Кінно-спортивне свято в Дібрівці + Лісове господарство+ Страусина ферма

Опис маршруту:

Дібрівський кінний завод - це завод з розведення коней російської та орловської рисистих порід та племінний репродуктор з розведення коней Новоолександрівської тяжковозної породи. Дібрівський кінний завод заснований у 1888 році. З перших років існування займає одне з провідних місць серед кінних заводів, які розводять коней рисистих порід. Лише один раз на рік у Дібрівці проходить кінно-спортивне свято, на яке ми і потрапимо.

В Миргородському районі є унікальна приватна страуси на ферма. У природі сім’я страусів складається з одного самця і 3-5 самок, а також їх потомства. Термін природного життя страусів складає близько 70 років. Побачити цих чудових птахів, отримати про них більше інформації, придбати сувеніри ви зможете, приїхавши на страусину ферму. Також ми подивимося лісове господарство з екзотичними тваринами та чудовою природою.

Виїзд з Полтави - 08.00

Тривалість екскурсії – 12 годин. 

Вартість екскурсії: 150 грн для дорослих та 120 грн для дітей.

Телефон для довідок: (066) 52-57-664

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Афиша
Показать
Теги
Показать