Екскурсія-квест «Коло історії»

Пам'ятники історії і культури - своєрідний міст між поколіннями, невичерпне джерело духовних основ і мудрості нації.

Тому вашу увагу хочемо зконцентрувати на 18 квітня - День пам'ятників історії і культури України.

Здається, звичайна дата і банальне свято, якого більшість не знає. Але цей день - справжнє свято для всіх, хто присвятив своє життя охороні багатогранної історико-культурної спадщини нашої Батьківщини і для тих, кому небайдужа її доля.

Ми вирішили оригінально відсвяткувати це маловідоме широкому загалу свято – влаштувати екскурсію-квест «Коло історії» по найцікавішим об'єктам без традиційних гідів-екскурсоводів! Загадки, завдання і головоломки,а також комадний дух, підкріплений шквалом позитивних емоцій, відкриють місто для вас в іншому ракурсі.

Маршрут розроблений таким чином, щоб за невелекий проміжок часу (2-2,5 год) змогли охопити масимальну кількість історичних пам'яток центру міста, а також отримали вичерпну інформацію про них у вигляді історичних фактів, легенд і справжніх історій. 

Під час екскурсії-квесту учасники будуть вирішувати завдання і головоломки, які допоможуть гравцям знайти наступну точку запланованого маршруту на карті.

Другие события сейчас

Практикум -интенсив
20 июня, 14:00
г.Полтава
семинар-тренинг
21 июня, 18:30
Молодіжний бізнес клуб ул. Куйбышева, 12, Полтава, 36000
Показ коллекций одежды

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Афиша
Показать
Теги
Показать