Павло Алдошин

Павло Алдошин- талановитий актор, музикант, фотограф і співак. Народився в далекому 1987 року в не дуже далекому місті Генічеськ (Херсонської області). Вчився в Харківській державній академії культури.

     Свою творчу дорогу Паша почав з Експериментального театру «КАЗАНОК» (2008-2009).  У тому ж 2008 року стає лауреатом премії « Краща чоловіча роль» міжнародного театрального фестивалю «КУРБАЛЕСИЯ-2008». У 2009 році починає роботу в найвідомішому недержавному театрі «Театр 19», де працює й донині.

     Не дивлячись на чудово зіграну роль Лаєрта («Наш Гамлет») і безліч інших, які запам'яталися і полюбилися глядачу, його мрією залишається роль Рогожіна («Ідіот», Достоєвський). У 2010 році Новий канал оголошує про кастінг на нове талант-шоу «Україна сльозам не віріть», де власне Паша вирішив спробувати свої сили. Зоряне жюрі в складі: Євгеній Папунаїшвілі, Наталія Андрейченко і Костянтин Меладзе повірили в талант Паші і дали йому можливість показати себе.

     На шоу Паша зіграв в етюдах, танцював і заспівав в дмете з Ерікой і учасницями шоу Машею Собко і Юлією Домашец.       У його талант повірили глядачі, саме по цьому потрапляючи двічі в номінацію (за 9 ефірів) він залишався на проекті.

     Після закінчення талант-шоу Паша продовжив театрально-музичне життя.  Він записав і записує нові пісні, виступає як актор і музикант, пише вірші і займається фотографією.Співпрацює з музикантами:Олегом Хожай, Женею Абіним, Олексієм Копиловим та багатьма іншими.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Афиша
Показать
Теги
Показать