Традиційна виставка до дня гумору «Карлюка-2014»

В Полтавській галереї мистецтв вже традиційно відкрилась 14-а Міжнародна виставка карикатур «Карлюка-2014». У експозиції представлені наступні розділи: роботи Всеукраїнського конкурсу «Небезпечно: корупція!», проект «Картунбанк.ру», персональні виставки «Політічна карикатура Міхайла Златковського» та «Законі жіття Івана Анчукова».

На виставці-презентації проекту «Картунбанк.ру» зібрано воєдино 67 кращих творів сучасних карикатуристів і художників з країн СНД, що працюють в жанрі іронічної і гумористичної графіки, живопису і колажа. Організатор Всеукраїнського конкурсу «Небезпечно: корупція!» Костянтин Казанчев надав 70 конкурсних робіт, які виконані на високому професійному рівні і з незмінним почуттям гумору. А персональні виставки всесвітньо відомих російських ілюстраторів, графіків і художників — карикатуристів Михайла Златковського і Івана Анчукова дозволяють гідно оцінити багатогранність таланту цих художників і отримати задоволення при огляді їх графіки. 

Організатори виставки запрошують полтавчан і гостей міста відвідати виставку карикатур, на якій можна побачити, що думають люди, котрі мешкають в різних країнах, посміятися над собою і отримати при цьому великий заряд бадьорості і доброти. Виставка «Карлюка-2014» працюватиме до 20 квітня.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Афиша
Показать
Теги
Показать