«Пізнавальна фізика» для діток від 3-х до 6-и років

Діток у віці від 3 до 6 років справедливо називають «почемучками», адже їх цікавить все в навколишньому світі, їм усе хочеться спробувати і перевірити, взнати причини всіх явищ! І, бажаючи задовольнити спрагу до експериментів наших коханих почемучок, команда «Сонячного Будинку» підготувала для них цикл пізнавальних свят «Пізнавальна фізика».

     Ось вже де буде справжній простір для експериментів! Адже діти виявляться в казковій країні Фізики, де перетворяться на сьогоденню учених, і в організованій нами лабораторії здійснять безліч увлекательних, красивих і дивних фізичних дослідів, і взнають їх просте пояснення. Лише будьте готові експериментувати після цього зі всім, що лише є у вас в будинку!

     Також на вас чекатимуть веселі рухові ігри між дослідами, і, звичайно ж, чаювання із смачним пригощанням в теплому родинному колі! Перше свято з циклу відбудеться 30 березня об 11:00. Приходьте і пориньте в дивовижний світ науки!

Жовтнева, 54
офіс 116, школа раннього розвитку дитини

Другие события сейчас

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Афиша
Показать
Теги
Показать
Объявления
Разместить объявление в этом блоке Добавить