Міжнародний фестиваль- конкурс «Зоряний Олімп»

Фестиваль-конкурс "Зоряний Олімп" проводиться в місті котре по праву вважається духовною столицею України, місті з тисячолітньою історією! Полтава - це унікальне місце, яке знаходиться в самому серці України із старовинною архітектурою і прекрасною природою, і звичайно ж унікальним конкурсом для молодих виконавців "Зоряний Олімп".

Ми запрошуємо творчих молодих людей з країн СНД і східної Європи! Адже саме тут на конкурсі «Зоряний Олімп» запалюються майбутні зірки. Саме у нас втілюються найзаповітніші мрії. Адже наш проект - це можливість не лише продемонструвати свої таланти, але і шанс довести усім, що ти кращий!

Гала-концерт конкурсу пройде на найсучаснішому майданчику міста, а відео зйомка проведена телеканалом «ІРТ». Відео, а також фото фестивалю будуть доступні для безкоштовного скачування в мережі інтернет.

Головою жюрі в 2014 р. стане народний артист України, член жюрі телепроекту «Танці з зірками» (телеканал СТБ), танцмейстер Віденських балів, маестро, кавалер ордену Святого Станіслава, почесний професор КНУКіМ, член союзу хореографів України - Григорій Чапкіс.

Другие события сейчас

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать