Міша Крупін

Щільні графіки, дзвінки без відповіді, блокноти списані вздовж і поперек, біти і твіти, твіти, твіти... Мікрофон, піджак, окуляри і тексти вголос всім залом напам'ять це Міша Крупін. Міша співпрацює з провідними артистами як автор, виконавець, продюсер і найголовніше натхненник.

У його голові завжди рояться ідеї, його життя постійна творчість і при цьому його скромності заздрить Папа Римський.

Міша не женеться за славою і наживою, він робить те що йому подобається. Саме тому це подобається слухачу, саме тому в його текстах немає комерційних слів і навіть підкупних букв, навіть копійчаних розділових знаків, в його темах тільки те, що йому подобається і він не виправиться. Саме тому на його рахунку спільні роботи з Тіматі, Богданом Тітоміром, Анною Седоковою, Птахою і багатьма прекрасними виконавцями, в цих роботах Мішин почерк, його енергія, його драйв. Коли Ви чуєте крутий трек з відмінною від інших мелодією і текстом, який чіпляє з перших слів, то можете повірити і перевірити - навіть якщо виконавець не Міша, то він 100% приклався до цієї роботи.

Роки йдуть і ті хто слухав Мішу ще у вісімках і на касетах, сьогодні слухають його в БМВ, Мерседесах і Порше, а частіше на корпоративах і в кращих клубах міста. Мішу люблять за його діапазон. Його тексти сповнені не лише іронієї, але і глибокою лірикою. Міша це людина-свято, людина-подія, людина-настрій!

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Афиша
Показать
Теги
Показать