Друзі, запрошуємо Вас на зустріч, що присвячується легенді британського хеві Iron Maiden! Концерт відбудеться за участю першого офіційного Iron Maiden Tribute в СНД - Blood Brorthers. В рамках 30 років забійного «Powerslave»! Вас чекають кращі хіти в кращих традиціях Мейден! Не пропусти!

Група Blood Brothers є першим офіційним Iron Maiden трибьют-колективом в Україні та СНД. Статус «Official IM tribute» закріплений у формі контракту з компанією «Universal Music». Blood Brothers - це не просто якісне виконання композицій легенди хард-року, а неперевершеної подачі і активності, що несе за собою відповідну атмосферу легендарних британців. Назва колективу була запозичена з пластинки «Brave New World» зважаючи на глибокий сенс композиції. Серед досягнень гурту можна виділити: саппорт легендарних Пола Діанна і Блейза Бейлі (екс-iron Maiden) в львівському Палаці Спорту, український тур з легендарною групою «Мастер», саппорт московської групи «Епідемія», розігрівши Сергія Мавріна. Також група взяла участь в грандіозному фестивалі в Україні - «The Best City», де також виступали: «Scorpions», «Guano Apes», «Lacuna Coil», «Enter Shicari», «Би-2», «Сплин», «Мумий Тролль». 

Група Blood Brothers неодноразово гастролювала по території України. Цього року колектив подорожує в рамках 30 років «Powerslave». Група Blood Brothers також є ендорсером гітар «Ibanez» в Україні.