Сміховинна комедія за п'єсою Сергія Бєлова «Мамуля».
Погодьтеся, життя кожного, часом, стає схожою на калейдоскоп випадковостей, збігів і несподіваних пригод. Але те, що відбувається з героями комедії Сергія Бєлова «Здрастуйте, я Ваша теща!», Може трапитися не з кожним.
Головній героїні Ніні (А. Довлатова) далеко за «30». Вона вже давно живе з респектабельним комерсантом Женею (А. Хованскій) і мріє стати його законною дружиною. Нарешті, Женя - людина гідна в усіх відношеннях і кристально чесний - погоджується, але за однієї умови: він дуже хоче познайомитися з майбутньою тещею - адже, як кажуть, «яблуко від яблуні ...». Тут-то і виникає перед героїнею вистави «Здрастуйте, я Ваша теща!» Серйозна дилема: її рідна мати (Т. Кравченко) сидить у в'язниці, а сказати таку правду своєму нареченому вона боїться... Але й збрехати - теж не варіант, адже з двома попередніми дружинами Євгену довелося розлучитися саме через їх брехливою натури... Ніна в паніці, треба щось робити. Адже це, можливо, її останній шанс... І героїня знаходить вихід: вона просить виконати роль майбутньої тещі одного випадкового знайомого - актора-невдахи (П. Кабанов - Клара Захарівна в телесеріалі «33 кв. Метра»). Правда, погодившись на час увійти в роль Мамулі, він не забуває і про свої інтереси... Але хто б міг подумати, що реальна Ніночкіна мама достроково звільниться і вирішить, як грім серед ясного неба, заявитися до доньки, та ще й тата з собою прихопить...
Багата несподіваними комічними ситуаціями комедія положень «Здрастуйте, я Ваша теща!» Володіючи досить знайомим сюжетом, але досить оригінальними поворотами подій, жартами і музичними номерами, безумовно, сподобається всім.
Вистава «Здрастуйте, я Ваша теща!» Йде з одним антрактом.
Тетяна Кравченко закінчила Школу-студію МХАТ (курс П. Массальского, А. Тарасової). З 1976 року - актриса Театру «Ленком». Популярність актрисі принесли її роботи в багатьох спектаклях і ролі в кіно. Серед театральних робіт ролі в спектаклях: «Диктатура совісті», «Мудрець», «Дорога Памела», «Жорстокі ігри», «Божевільний день, або Одруження Фігаро», «Шинкарка», «Містифікація», «Блазень Балакірєв», «Одруження», «Бумеранг», «Здрастуйте, я ваша теща» та ін Ролі в кіно - «Леді Макбет Мценського повіту», «Ширлі - мирлі», «Діти понеділка», «Фатальні яйця», «Сучі діти», «Небеса обітовані», «Мамука», «Каменська», «Новорічні свати» та ін Народна артистка Росії (2002).
Алла Довлатова - російська радіо-і телеведуча, актріса. Начала роботу на радіо з 1990 р. З 1992 р. працювала на радіо «Новий Петербург», з 1994 - на радіо «Модерн», з 2002 р. - на «Русском радио», з 2008 р. - на Радіо «Маяк», з 2012 р. - на Радіо Romantika. Одночасно працювала на телебаченні: вела телевізійний фестиваль «Музичний іспит» (РТР ) і шоу «Повний Модерн» (Регіональне телебачення). Знімалася в серіалі «Моя прекрасна няня» в ролі дружини Пробкіна, в серіалі «Таємниці слідства» в ролі Альбіни, а також у серіалі «Агент національної безпеки».
Павло Кабанов - гравець КВК, російський актор театру і кіно, шоумен, пародист, телеведучий. Грав за команду КВН «Магма » (Московський гірничий інститут). Працював на ТБ в програмах: КВН - «Магма» (гравець номер 12), «Відеоінтернешнл», «Раз на тиждень», «12 копійок», «На зло рекордам!», «О.С.П.-студія». Найбільш відомі персонажі, зіграні Кабановим в «ОСП - студії» - новий російський, «манагер по колготкам» Воха Дундарь і теща Клара Захарівна.
Олександр Хованський регулярно знімається в різних фільмах і серіалах, виконуючи, як правило, ролі другого плану. Серед ролей: оперативник Харламов в серіалі «Ундіна», Дод Тишлер в серіалі «Московська сага», слідчий Вадим Андрійович у серіалі «Приречена стати зіркою», Михайло Рахленко в серіалі «Важкий пісок».