Друге дихання ансамбль отримав в 1996 році, коли Юрій Маліков вирішив відзначити 25-річчя з дня утворення ВІА «Самоцвіти», зібравши багатьох його учасників і друзів - артистів в телепрограму «Золотий шлягер». Несподіваний успіх цієї телепередачі наштовхнув його на думку, що можна було б спробувати продовжити концертну діяльність. В результаті колишні солісти колективу, а також запрошені музиканти і співаки стали знову успішно гастролювати. Створена концертна програма органічно об'єднала в собі надзвичайно дбайливу трактування знаменитих «самоцветовскіх» хітів з яскравими вокальними та акторськими роботами Олени Преснякової, Олександра Нефедова, Олега Слєпцова і талановитими аранжуваннями Георгія Власенко. Поряд з цим група продовжила роботу над новими творами, створивши кілька композицій у кращих традиціях жанру, таких, як «Торішні очі», «Регтайм на Титаніку», «Сніг Різдва», у чому великий внесок Заслуженого діяча мистецтв Росії Володимира Петровича Преснякова. 

Олена Преснякова - Заслужена артистка Росії. Солістка з кінця 1975 року та по теперішній час. До «Самоцвєтів» мала великий досвід роботи на естраді, виступаючи в різних ансамблях. У 1975 році разом з чоловіком Володимиром Пресняковим була запрошена Юрієм Маліковим в ансамбль «Самоцвіти», в якому працює по теперішній час. У 2002 році їй було присвоєно звання «Заслужена артистка Росії».

Олександр Нефедов - професійний співак, в ансамблі « Самоцвіти » працює з 1980 року. Закінчив музичне училище ім. Іпполітова- Іванова. Прийшов у «Самоцвіти» з ВІА « Співають гітари» в 1980 р. в якості вокаліста. Грає на ритм- гітарі і на ударних інструментах. У період призупинення концертної діяльності « Самоцвєтів » займався сольною кар'єрою. У 1992 році за опитуванням преси увійшов до десятки кращих співаків країни.

Олег Слєпцов - Свій творчий шлях розпочав у три роки з участі в якості моделі в показах радянських і французьких модельєрів під час фестивалю молоді та студентів в 1957 р. У 1960 р. знімався на студії « Мосфільм» у фільмі «Три години в дорозі». Закінчив музичне училище при московській консерваторії ім. Чайковського по класу фортепіано, Гнесинськоє музичне училище, академію мистецтв і аспірантуру по класу - естрадний вокал. У 1991 р. створив групу «Теле -поп -шоу», в якій брали участь: Джиммі Джі, містер Бос, Дзига, Олексій Первушин. Паралельно працював у колективі Дмитра Малікова. З 1981 р. активно працює солістом ансамблю «Самоцвіти». В даний час органічно поєднує концертну діяльність з викладацькою (доцент Академії класичного мистецтва по класу джазовий вокал).

Георгій Власенко - Випускник Харківської консерваторії по класу хорового диригування. Працював в популярних естрадних колективах СРСР. Активно бере участь у всіх аранжуваннях групи, грає на клавішних інструментах, є прекрасним репетитором. Роботу на професійній сцені почав в 1975 р. в Білоруській філармонії в ансамблі співака В. Вуячича. З 1977 р. працював в московських концертних програмах вар'єте. Займався записом музики до фільмів на студії « Мосфільм». З 1981 р. працював в групі Стаса Наміна «Квіти» З 1987 р. по 1995 р. працював в ансамблях Лайми Вайкуле та Михайла Муромова. В ансамблі «Самоцвіти» почав працювати в 1985 р.