Гурт «Рождество» – це комерційний проект на межі популяризованого шансону (Сергій Трофімов, Олена Ваенга) та ліричного року («Високосный год», Гарік Сукачов). З моменту першої появи гурту «Рождество» в ефірі телеканалу «Ля-мінор», редакцію каналу засипали питаннями: де можна купити альбом?    Музика гурту – це унікальний синтез класичної лірики (текстового матеріалу) та щирої музики, що відображає традиційну російську душу. Щира лірика, мелодії, що запам’ятовуються, сильний з надривом чоловічий вокал. Три композиції з альбому найбільш повно та яскраво демонструють характер творчості гурту «Рождество»: «Так хочется жить», «Вот так!», «Белая, белая». 

По результатам хіт-параду (червень 2010) «Золота сотня» на радіо «Добрі пісні», гурт «Рождество» зайняв перше місце – «Золотий Червонець» - з піснею «Так хочется жить»!

Пісні з альбому «Один из вас» вже в ротації радіостанцій: «Добрые песни», «Шансон», «Питер FM», «Юмор FM», «Дорожное радио». 

На даний момент гурт набирає все більшу популярність та вже полюбився багатьом радіослухачам. Є цікавість та попередні замовлення регіональних промоутерів на касові концерти гурту.

Квитки можна придбати в касі ПД "Листопад", або замовити за телефоном 7-50-19.