Аргентинское танго

Якщо Ви любите аргентинське танго, заворожено дивитесь як його танцюють в фільмах - у вас є можливість самим цього навчитися.
З 2-го по 10-те липня в Полтаву приїздить польський тренер з аргентиського танго, який проведе в кафе "Мохiто" тижневий курс від 0 для всiх бажаючих. Це можуть бути не обов'язково пари.
Традиція танго в Польщі сягає багатьох десятків років назад. І якщо Полтава – це серце України, то Краків – це серце Польщі, яке б’ється в ритмі танго. Щовечора тут відбуваються танго-вечора, які називаються мілонгами. І з тангового польського міста польських королів саме до Полтави приїздить вчитель танго – пан Матушевскі.
Якуб Адам Матушевскі – це молодий чоловік, який вже 3 роки займається аргентинським танго. Він навчався у кращих вчителів танго в Кракові, а також в тренерів з Аргентини і Іспанії. Вони навчили його не тільки відмінній техніці танцю, а ще й його філософії та емоціям. В Кракові пан Матушевскі співпрацює з різними школами танго. Він навчає як групи, так індивідуально та парами.
Не пропустіть можливість навчитися танцювати найемоційніший танець світу. Відчуйте себе частинкою великої танго-сім’ї цілого світу!

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать