"Двадцять років - той вік, коли диявол приходить до тебе, аби поскаржитися на життя. Усе зав'язано на тобі, від тебе вимагається лише поменше спати. І користуватися презервативами. Все інше обов'язково з тобою станеться. І станеться саме так, як ти цього хочеш. Хочеш ти цього чи не хочеш." Сергій Жадан "Месопотамія"

«Любові стане на всіх» (2016). Тривалість 60 хв. Режисер - Михайло Лук`яненко. Саундтрек - Жадан і Собаки. Метафорична екранізація розділу "Ромео" з роману "Месопотамія". Дуже харківська і надзвичайно інтимна романтична історія про стосунки молодого хлопця з старшою жінкою, в якої він знімає квартиру. Місто як воно є, мрії, бажання, фантазії, конфлікт з реальністю, принизлива самотність та всепроникаюча ніжність.

Слоган: "Все станеться так як ти хочеш, хочеш ти цього чи не хочеш".

Режисер Михайло Лук`яненко. - відомий багаторічною співпрацею з Сергієм Жаданом, автор документального фільму "Гот догс" про концертну діяльність музичного проекту "Жадан і собаки". Раніше був учасником Канського кінофестивалю з коротким метром "Життя без шуму і болю" в 2011-му році. Художні фільми Михайла демонструються тільки на спеціальних показах. В інтернеті або прокаті їх подивитися неможливо. 

Сергій Жадан - найпопулярніший український поет і прозаїк сучасності, перекладач, громадський активіст та учасник мультимедійних проектів "Жадан і собаки", "Розділові" та інші. Володар премії Angelus ( як найкращий автор з Центральної Європи), лауреат премії Brücke Berlin, лауреат поетичного фестивалю «Київські Лаври», лауреат премії премії ім. Джозефа Конрада-Коженьовського, лауреат премії «Книга року BBC», чотирикратний переможець всеукраїнського конкурсу «Книжка року» в номінації «Красне письменство» (Вогнепальні й ножові). 
Виробництво Myshortcinema GROUP
Ексклюзивний дистриб`ютор AnaidArt