« Вперше Чую» - рок-группа с элементами украинского фолка, фанка и регги.

http://v4.kiev.ua/musics/13/
http://vk.com/club12293910

ВПЕРШЕ ЧУЮ - рок-гурт з елементами українського фолку, фанку та реггі, трубадури північних трас і південних степів, вожді безстрокового мотопробігу на підтримку нової української музики. Унікальний проект, у якому до автора, вокаліста і гітариста Григорія Вагапова постійно приєднуються музиканти із різних гуртів та формацій. Бас-гітара, барабани, духові, струнні, клавішні і навіть авторські інструменти, різні на кожному концерті - жоден їх виступ не схожий один на одного. Єдиний гурт, який щоразу чується ніби вперше.

ВПЕРШЕ ЧУЮ - це тури на мотоциклах, концерти на Майдані Незалежності у Києві, байк-шоу у Севастополі чи у рок-клубі у Львові. Учасники міжнародних фестивалів, мотозльотів, клубних концертів в Україні, Росії та Білорусі - «Тарасова Гора», «Країна Мрій», «ZixZixOne ФЕСТ». Лауреати всеукраїнського фестивалю «Червона Рута», премії «Не попса» від «Джем FМ» у номінації «Дебют року».

ВПЕРШЕ ЧУЮ - автори гімну мотоклубу «Нічні Птахи» та мотофанклубу «Баламути». Їх альбоми «СкаСка» і «ПрямоТок», пісні «Чоперок» («Буду байкером»), «Дуелянт», «Сузукі Бандит 400» давно стали культовими серед прихильників байкерського руху і просто свіжої та душевної української музики. Лідер гурту, автор пісень, байкер, журналіст, експериментатор Григорій Вагапов впевнений, що у музичній еволюції проекту, яка не знає кінця і краю, завжди знайдеться місце для талановитих музикантів, що бажають бути почутими.