истава “Соло для годинника з передзвоном” за п`єсою словацького драматурга О. Заградника репрезентує провідних митців франківського кону. Це – Зінаїда Цесаренко, Станіслав Станкевич, Степан Олексенко, Олексій Пєтухов, Анатолій Помилуйко, Сергій Семенов, Євген Свиридюк, Петро Панчук

Поруч із ними працюють молоді актори: Тетяна Міхіна, Олександр Форманчук, Олександр Печериця, Олена Мєдвєдєва, Анастасія Добриніна, Дмитро Чернов, Павло Піскун.
Понад тридцять років п`єса “Соло для годинника з передзвоном” не сходить зі сцен. Для багатьох театралів пам`ятним залишився спектакль МХАТу 70-х у постановці А. Васильєва під художнім керівництвом О. Єфремова за участю славетних “старих”: О. Андровської, М. Яншина, О. Грібова, М. Прудкіна.
В останній час на театрі відбувається новий злет п`єси. До неї звертаються в Росії, Європі, Україні.
У чому ж секрет цієї дещо наївної, щемливої і такої зворушливої історії про чотирьох чоловіків і одну жінку, які раз на тиждень, щоп`ятниці, творять ілюзію життя. Життя, в якому царює ніжність, взаємоповага, толерантність і людяність. Мабуть, самі ці вічні категорії, до яких ми так прагнемо, і які в наш прагматичний час для багатьох лишаються недосяжними, і є тією магічною силою, яка знов і знов зачаровує.
...П`ять доль, п`ять самотностей в пошуках гармонії, такої простої і такої примхливої. В центрі уваги драматурга - пані Конті, саме вона збирає своїх друзів в помешканні Франтішека Абеля, аби вселити в них надію, повернути втрачені мрії та бажання. Соло для годинника з передзвоном – це соло людської доброти.