• ФК «Полтава» вдома розбила лідера чемпіонату. Відео
10:56, 27 серпня 2015 р.

ФК «Полтава» вдома розбила лідера чемпіонату. Відео

В рамках п’ятого туру української Першої ліги ФК «Полтава» вдома переграла охтирський «Нафтовик-Укрнафту» - 3:1. Ця перемога стала для полтавців першою в сезоні.

Вже в першій половині «Полтава» зробила суттєву заявку на перемогу. Спочатку Семенець, а під завершення першої 45-хвилинки й Зозуля зробили рахунок 2:0. Але вже на початку другого тайму гостям вдалося відновити інтригу – гол на рахунку Прокурора. Проте полтавці зуміли зібратися і надалі гра пройшла під контролем господарів. А в кінці матчу Семенець оформив дубль та довів рахунок до розгромного – 3:1.

Після 5 турів «Полтава» займає 9 місце в турнірній таблиці, маючи у своєму активі 6 очок.