• «Чортова дюжина» нічийної «Ворскли»
09:38, 16 серпня 2015 р.

«Чортова дюжина» нічийної «Ворскли»

В 5-му турі української Прем’єр-ліги полтавська «Ворскла» вп’яте зіграла внічию. Цього разу на виїзді проти запорізького «Металурга» - 1:1.

Перевага з перших хвилин – була на боці «Ворскли», наче вони були господарями цього поєдинку. Полтавці більше атакували. Перший небезпечний момент виник після кутового. Турсунов навісив, а на дальній штанзі Ковпак та Шиндер не змогли замкнути передачу. Потім ударів завдавали Копак, Сімінін та Андрій Ткачук – проте, всі вони не несли багато небезпеки воротам Старцева.

У Запоріжжя були моменти лише після розіграшу стандартів. Так черговий розіграш стандартного положення й призвів до голу у ворота полтавців. Вкидання з ауту, Журахівський ставить корпус, прикриває м’яча, проходить по флангу пострілює на Корнєва – 1:0.

Мали запоріжці і другий шанс. Татарков продерся лівим флангом від лицьової лінії відав на Юсова, і той пробив по воротах – повз ближній кут. Полтавці також провели кілька атак. Зокрема перевіряв Старцева сильним ударом зі штрафного Громов. Але зрештою на перерву команди пішли за мінімальної переваги господарів поля.

У другому таймі полтавці продовжували атакувати. Знову Дитятьєв пробивав головою з навісу Турсунова. Старцев зафіксував м’яча. Потім пробивав Шиндер з 10-ти метрів, але повз ворота. Ще кілька хвилин і Турсунов вже знайшов Громова своєю передачею. Артем пробив головою, але Старцев упіймав кураж, а разом із ним – м’яча.

Але зрештою, зусилля «Ворскли» були винагородженні. Бартуловіч подав з кутового, а Дитятьєв, класно відірвавшись від захисників спрямував м’яча у дальній кут – 1:1.

Тим часом, погода на стадіоні різко змінилася. 36 градусна спека змінилася на 24 градусів зі зливою. Полтавці продовжували атакувати. Зокрема Бартуловіч своїм пасом приніс справжню паніку у ряди оборонців «Металурга». Адже Помазан, намагаючись перервати передачу, ледь не спрямував м’яча у ворота. Але в останню мить наздогнав кулю, і, «пірнувши» на вологий газон головою виніс футбольний снаряд майже з лінії воріт. В наступній атаці Скляр пробив з дальньої дистанції – мимо. Після цього Бартуловіч знову загрожував воротам «Металурга», але його щільний удар пройшов мимо ближнього кута.

Зрештою, прозвучав фінальний свисток. 1:1 і Запоріжжя радіє.

«Для того щоб вигравати - потрібно забивати. Сьогодні молоді хлопці із Запоріжжя показали, як потрібно грати, як потрібно атакувати і як потрібно забивати, - поділився після матчу наставник «Ворскли» Василь Сачко. – Так, Запоріжжя грало від оборони, нам потрібно було швидше приймати рішення, більше діяти на флангах, більше креативу потрібно було, потрібно обігравати гравців. Сьогодні команді «Ворскла» цього не вистачало, що вплинуло на результат. Тому повторюся, результат сьогодні закономірний, «Ворскла» сьогодні якась «нічийна» команда».

Таким чином це вже 5 поспіль нічия в цьому чемпіонаті, і з 5 балами «Ворскла» посідає не надто високе 8 місце. Проте є й позитив – підопічні Сачка вже 13 матчів в чемпіонаті України не знають гіркоти поразок. Хоча до рекорду ще далеко – 9 матчів.