• Полтавська Ворскла у Львові поступилася донецькому Шахтарю
18:49, 28 лютого 2015 р.

Полтавська Ворскла у Львові поступилася донецькому Шахтарю

Три влучних удари стали запорукою успіху "гірників".

Кілька хвилин тому у Львові на місцевій "Львів Арені" завершився перший у 2015 році офіційний матч полтавської "Ворскли". На жаль, завершився він розгромною поразкою.

Донецький "Шахтар" протягом усієї гри володів відчутною перевагою на полі, однак у першій 45-хвилинці "гірники" забили лише раз: Тейшейра влучною передачею знайшов у чужій штрафній Луїса Адріано, який виконав пас у воротарський майданчик, де у боротьбі з Даллку В'ячеслав Шевчук відкрив рахунок у грі.

У другій 45-хвилинці м'яч двічі побував у воротах Богуша. Спочатку Дуглас Коста поцілив у кут воріт "Ворскли", а згодом Тейшейра у ближньому бою переграв кіпера "зелено-білих" - 3:0.