• Полтавські футзалістки забили у Сумах 11 м'ячів
18:29, 22 листопада 2014 р.

Полтавські футзалістки забили у Сумах 11 м'ячів

"Ніка-ПНПУ" не мала проблем з місцевою «УАБС-НБУ».

Взагалі матч мав відбутися у Полтаві, однак через те, що домашня арена полтавок була "зайнята" волейболом, гру було вирішено провести у Сумах.

Звітний матч через дискваліфікацію пропускала один з головних стержнів оборони "Ніки" Євгенія Шаповал, однак і без неї команда Сергія Ягодкіна напрочуд легко розгромила сумчанок.

Футзалістки з Полтави вже у першому таймі вирішили всі питання у грі (5:1), а після перерви напрочуд спокійно довели матч до розгромної перемоги - 11:1.

Авторами забитих м'ячів у складі нашої команди стали Валерія Єрмоленко (покер), Маргарита Мочалова (хет-трик), Юлія Дударчук (дубль) та Анна Карпенко. Ще один м'яч влетів у сітку воріт «УАБС-НБУ» після автоголу.