• Завоювали 16 медалей: полтавські плавці підкорювали Португалію на чемпіонаті Європи з параплавання
14:20, 29 квітня
Надійне джерело

Плавці. Фото: Полтавська ОВА

Національна збірна команда України з параплавання серед осіб з ураженням опорно-рухового апарату, порушеннями зору, вадами розумового та фізичного розвитку з 21 по 28 квітня взяла участь у чемпіонаті Європи, який проходив на Мадейрі (Португалія).

Дев'ять плавців із Полтави завоювали чимало нагород. Про це повідомили в пресслужбі Полтавської обласної військової адміністрації.

Участь у змаганнях брали такі спортсмени, як:

• Олексій Вірченко (порушення зору) завоював два «срібла» на дистанціях 50 м та 100 м вільним стилем, а також здобув третє місце на дистанції 100 м батерфляєм.
  • Ярослав Денисенко (порушення зору) здобув золоту медаль на 100 м вільним стилем, друге місце – 100 м на спині та третє на дистанції 100 м батерфляй.
  • Євген Богодайко (УОРА) завоював «золото» на дистанції 100 м брасом, та два третіх місця (200 м комплексне плавання й 50 м батерфляй).
  • Шевцов Сергій (УОРА) здобув бронзову нагороду на дистанції 50м вільним стилем.
  • Юрій Шенгур (УОРА) здобув дві «бронзи» на 100м на спині та 50м вільним стилем.
  • Денис Остапченко (УОРА) був першим на дистанції 50м на спині, здобув два «срібла» у змішаній естафеті (4×50) та 200м вільним стилем. Крім того, завоював третє місце в естафеті(4×50) вільним стилем.

Спортсменів до змагань підготували Ілля Калайда та Галина Бойко.

За результатами змагань Україна посіла друге загальнокомандне місце, завоювавши 21 золоту медаль, 26 срібних і 21 бронзову медалі.

Нагадаємо, що спортсмени з Полтавщини вибороли нагороди на міжнародному турнірі з вільної боротьби.

Раніше ми також писали про 22-річного Олексія Вірченка із Полтави, який з водного виду спорту підкорив Британію та Португалію.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію