• Головна
  • Монетизація субсидії в Україні
Новини компаній
16:17, 8 серпня 2019 р.

Монетизація субсидії в Україні

Новини компаній

Монетизація субсидії - це ідея, яка була запозичена Міністерством соціальної політики з передових європейських країн. Вона допомагає стимулювати громадян до бережливого ставлення до наданих їм комунальних послуг, вчить правильно розраховувати необхідну кількість води, електроенергії і тепла, а також допомагає економити.

Що таке монетизація субсидії?

Монетизація субсидій - це перехід на нову форму субсидіарних виплат. Якщо раніше держава просто «зменшувала» підсумкову суму в платіжці, то тепер пільги і субсидії будуть надходити на банківський рахунок субсідіанта в державному банку. На сайті https://uristy.ua/ua можна знайти більш детальну інформацію про субсидії.

За цим рахунком закріплений особливий режим використання:

  1. Він записаний на конкретну фізичну особу.

  2. Його можна використовувати для особистих потреб.

  3. Гроші з нього будуть в першу чергу використовуватися на оплату комунальних послуг.

  4. Всі зекономлені гроші можуть використовуватися господарем рахунку на власний розсуд.

Цей метод надання пільг необхідний для того, щоб стимулювати громадян до економії природних ресурсів. Якщо у кожної сім'ї буде стояти економний котел і лічильники, а стіни будуть утеплені зовні, то на комунальні послуги буде йти набагато менше грошей.

Особливості нарахування коштів

Головна особливість нарахування монетизувати субсидії - це окремий, спеціальний рахунок для зберігання коштів. Гроші від держави будуть надходити туди, а витрачати на свої потреби можна буде тільки те, що залишиться після оплати комуналки.

Процедура монетизації проводиться в три етапи:

  1. З січня 2019 - гроші на рахунку отримають ті, хто вперше звернувся за субсидією.

  2. З травня 2019 року - все, хто вже довго отримує субсидію, в тому числі в літній період, і за цей час у нього не було прострочень по оплаті.

  3. З жовтня 2019 - все, хто тільки подає або вже має субсидію, отримуватимуть її на свої рахунки, а не у вигляді знижки.

Система розрахунку субсидії не змінюється. Розмір допомоги залежить від обсягу витрат на комунальні платежі і від сумарного доходу сім'ї.

Житлова субсидія призначається з того місяця, коли було подано заяву (важливо - подано, а не оброблено) і до дати закінчення опалювального сезону, але не більше ніж на 6 місяців. Неопалювальний сезоном вважається період з 1 травня по 30 вересня. Опалювальним визначається проміжок з 1 жовтня по 30 квітня.

Якщо у вас виникли питання щодо нарахування субсидії, задати їх можна на сторінц іhttps://uristy.ua/ua/questions.

Для оформлення картки на виплату субсидії необхідно звернутися в Ощадбанк. Ця фінансова структура обрана Кабінетом Міністрів як найбільш стабільна і надійна. Крім того, у нього є велика система відділень в країні, що робить його найдоступнішим для потенційних субсідіантов. Кожен клієнт отримає особистий кабінет, де можна буде отримати всю інформацію про нарахування субсидії.

Як отримати нову субсидію

Отримати монетизувану субсидію може будь-яка людина, чия сім'я потрапляє під висунуті Міністерством соціальної політики критерії. Якщо вам невиправдано відмовили в субсидії, слід звернутися за допомогою до фахівця https://uristy.ua/ua/lawyers.

Для того, щоб оформити пільгу на свій рахунок, потрібно:

  1. Пенсіонерам - мати картку в Ощадбанку, на яку вони отримують соціальні пільги, депозити або пенсію. Для працездатного населення - мати в Ощадбанку карту для соціальних пільг, депозитів або зарплати.

  2. Заповнити заяву на субсидію за місцем реєстрації (місцем знаходження житла, для оплати комунальних платежів на які і необхідна субсидія). Можна отримати пільгу і на орендовану квартиру, тоді до заяви прикріплюється копія договору оренди.

  3. До заяви також потрібно докласти декларацію про доходи громадян, які звертаються за субсидією. Так як пільга оформляється на сім'ю, яка проживає на єдиній житлоплощі, потрібні декларації від усіх які отримують дохід членів.

  4. Витримати час, відведений службі на обробку заяви і перевірку документів (10 днів).

  5. Одержати письмову відповідь (в листі або по електронній пошті) з відмовою або з подальшими інструкціями.

За прогнозами ця політика повинна привести до підвищення рівня життя і поліпшення середньої економічної ситуації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...