• В Біликах відбувся фінал юнацького чемпіонату Полтавщини з міні-футболу
15:43, 15 квітня 2014 р.

В Біликах відбувся фінал юнацького чемпіонату Полтавщини з міні-футболу

12 квітня на спортивному майданчику зі штучним покриттям селища Білики Кобеляцького району відбулися фінальні змагання чемпіонату Полтавської обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України з міні-футболу серед юнаків 1998 року народження і молодших.

Шість команд з Кобеляцького, Карлівського, Гадяцького, Решетилівського, Хорольського і Полтавського районів, пройшовши відбірковий турнір, змагалися за звання найсильнішої команди ВФСТ «Колос» Полтавщини і за право представляти нашу область на Всеукраїнських змаганнях. На урочистому відкритті учасників чемпіонату привітали заступник голови Кобеляцької ради Ганна Кабак, голова Кобеляцької районної організації ВФСТ «Колос» Віталій Детюк, селищний голова Ольга Киричко, голова Полтавської обласної організації ВФСТ «Колос» Анатолій Головань.

І відразу ж після відкриття на майданчику завирували емоції. Юні футболісти демонстрували справжній чоловічий характер, вирізнялися   непоступливістю, жагою до перемоги, доброю технічною і тактичною виучкою, хоча іноді при завершенні атак дещо не вистачало холоднокровності.

Але, як завжди,  на змаганнях визначається найсильніший. Команди були розподілені на дві підгрупи: по  три в кожній.

Переможцем першої підгрупи впевнено стала місцева команда селища Білики Кобеляцького району. Вона почергово здолала юних аматорів із Решетилівського і Полтавського районів. Вищеназвані суперники в грі між собою здобували право грати за 3-е місце. Більш успішнішими виявилися юні футболісти селища Решетилівка. З рахунком 3:2  вони здолали своїх опонентів.

В іншій підгрупі за рахунок кращої різниці забитих і пропущених м’ячів першу сходинку посіли карлівчани, на другому – аматори Гадяцького району.

Гра за третє місце виявилася цікавою і напруженою. Хоча здавалося після першого тайму ніщо не завадить юним футболістам перемогти. Після першого тайму вони впевнено вели в рахунку 3:0. Та не так думали решетилівчани. В другому таймі вони спочатку відквитали один, а потім і другий м’яч. Але, на жаль, на більше у них не вистачило ні сил, ні часу. Отже, 3:2 на користь гадячан. Фінальна гра була ще більш  інтригуючою і непередбачуваною.

Місцеві футболісти вели в рахунку протягом усього поєдинку, але кожного разу карлівчанам вдавалось зрівнювати рахунок. І коли під завісу гри аматори з Біликів повели в рахунку 4:2 глядачі подумки вже святкувати перемогу. Та дві блискавичні комбінації карлівчан призвели до взяття воріт суперника. За час,  що залишився,  обидві команди могли відзначитися, але надійно зіграли воротарі.

У серії пенальті влучнішими були місцеві футболісти.

Команда – переможець отримала  кубок і диплом І-го ступеню, а всі гравці команд призерів – медалі і грамоти від Полтавської обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України.